Jak pocałować dziewczynę? Najskuteczniejszy sposób

Jak pocałować dziewczynę? To pytanie zadaje sobie wielu facetów, pomimo, że tak na prawdę nie ma w tym nic skomplikowanego. Swojego czasu chodziłem masowo na randki i wypracowałem sobie własny system, który pozwala mi pocałować prawie każdą dziewczynę.

Po co się z nią spotykasz?

Wielu facetów nie zadaje sobie tego pytania. Przychodzą na spotkanie, żeby porozmawiać z dziewczyną, a nie po to, żeby ją zdobyć. Nie zrozum mnie źle. Jeśli spotykasz się pierwszy raz z dziewczyną, to nie warto od razu tworzyć w swojej głowie jej idealny wizerunek. Photoshop potrafi czynić cuda, a nawet gdyby okazała się śliczna, to może się okazać, że zupełnie nie pasuje do Ciebie z charakteru.

Pomińmy jednak te przypadki. Spotkałeś się z dziewczyną i czego od niej oczekujesz? Chcesz ją pocałować? Przespać się z nią? Porozmawiać i nigdy więcej się z nią nie spotkać? Dopóki nie będziesz znał celu spotkania i swoich oczekiwań, ciężko będzie Ci cokolwiek zyskać. To tak, jakbyś chciał wyruszyć w podróż, bez znajomości celu swojej wyprawy.

Oczywiście, w zależności od celu, jaki sobie postawisz, interakcja będzie wyglądać zupełnie inaczej. Jeśli chcesz z nią tego wieczora skończyć w łóżku, nie koniecznie najlepszym pomysłem będzie jak najszybsze doprowadzenie do pocałunku. Często dużo lepiej jest poczekać z nim do czasu, kiedy znajdziecie się w jednym pokoju. Jeśli natomiast wiesz, że do niczego dzisiaj nie dojdzie, możesz ją pocałować wtedy, kiedy poczujesz, że atmosfera jest odpowiednia.

Uwierz mi, kobiety też lubią całować się na pierwszym spotkaniu. Czasami słyszałem coś w stylu “zaskoczyłeś mnie”“nie spodziewałam się tego”, ale były to reakcje pozytywne. Nigdy nie zdarzyła mi się jakaś bardzo negatywna reakcja, kiedy próbowałem pocałować dziewczynę. Ja jestem mężczyzną, ona jest kobietą. Co jest w tym dziwnego, że mnie kręci?

Jak przygotować grunt?

Żeby pocałować dziewczynę, niezbędna jest odpowiednia atmosfera. Popularny mit mówi, że czym szybciej eskalujesz, tym lepiej. Tak na prawdę sam dotyk niewiele Ci da, a często może wręcz zniechęcić do Ciebie dziewczynę.

Wielu młodych adeptów uwodzenia, zaczytuje się mądrościami guru uwodzenia, a później dziewczyny rozmawiają między sobą o kolejnym pajacu, który ją obmacywał. Mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że lepiej jest przeeskalować, niż nie eskalować w ogóle (zawsze masz jakąś szansę na ugranie dziewczyny. Jeśli nie robisz nic, Twoje szanse maleją do zera), ale dużo lepiej jest robić to z głową.

Osobiście polecam Ci eskalowanie sytuacyjne, tzn. Twój dotyk jest motywowany kontekstem rozmowy. Kiedy dziewczyna powie coś, co Ci się spodoba, możesz ją przytulić i powiedzieć “teraz jesteś w mojej drużynie”. Możesz też poprosić ją, żeby pokazała Ci pazurki, itp. Taki neutralny dotyk przechodzi dopiero w dotyk zmysłowy.

Samym dotykiem ciężko będzie stworzyć silne napięcie seksualne, a na nim nam zależy, jeśli chcemy pocałować dziewczynę. Warto zastosować story telling i patrzeć na nią w zmysłowy sposób. Zamiast story tellingu, możesz też grać ciszą. Wymowne spojrzenie, czy delikatny uśmiech, potrafią dać kobiecie więcej emocji, niż gadanie godzinę o Twoich poglądach politycznych.

Teraz połączmy tę wiedzę

Poproś kobietę, żeby pokazała Ci swój manicure. Kiedy to zrobi, weź ją delikatnie za dłoń (neutralny dotyk), a po chwili zacznij delikatnie masować jej palce, później całą dłoń (zmysłowy dotyk). Po chwili takiego masowania, możesz spojrzeć się jej wymownie w oczy. Nic nie mów, nawet, jeśli kobieta będzie zadawać Ci jakieś pytania. Czasami cisza mówi najwięcej  .

Jak pocałować dziewczynę?

Wracamy do początkowego pytania – jak pocałować dziewczynę? Mogłoby się wydawać, że jest to najprostsza rzecz na świecie. Nachylamy się i całujemy. Zauważyłem jednak, że taka metoda nie jest zbyt skuteczna. Ja z reguły zaczynam od neutralnego dotyku. Najłatwiej jest po prostu przytulić kobietę (możesz zrobić to sytuacyjnie, jak opisałem to powyżej). Następnie możesz pocałować ją w policzek po koleżeńsku, później kolejne pocałunki powinny być coraz bardziej zmysłowe, aż w końcu dojdziesz do ust.

Z mojego doświadczenia wynika, że dużo łatwiej jest pocałować dziewczynę w ten sposób, niż od razu w usta. Tym prostym sposobem pocałowałem najwięcej kobiet, przez ostatnie pół roku.

Co zrobić, kiedy dziewczyna odwróci głowę?

Chyba każdemu to się czasami zdarza. Jeśli kobieta nie da się pocałować, może to wynikać z tak wielu rzeczy, że nawet nie ma sensu się w to zagłębiać. Niektóre po prostu lubią się droczyć, inne po prostu nie całują się na pierwszym spotkaniu, mogłeś ją zaskoczyć, a może nie wpadłeś jej w oko.

Co więcej, to, że kobieta nie dała się teraz pocałować, wcale nie oznacza, że nie da się pocałować za 5 minut. W moim poprzednim wpisie o sex god method wspomniałem o pewnej Ukraince z którą się kiedyś spotykałem. Za pierwszym razem też odwróciła głowę, a 5 minut później całowaliśmy się. Tak wygląda ta gra. Nie zawsze relacja idzie liniowo z punktu A do punktu B.

Dodaj komentarz