Lepszy seks | 5 sprawdzonych sposobów

Każdy marzy o lepszym seksie. Postaram się w niniejszym artykule przedstawić 5 sprawdzonych sposobów na lepszy seks.

Gra wstępna zaczyna się zanim wylądujecie w łóżku

Kobieta, w przeciwieństwie do Ciebie, potrzebuje znacznie więcej czasu. Dlatego, jeśli chcesz poprawić Wasze życie erotyczne, musisz przykłądać większą uwagę do gry wstępnej. Szybkie numerki mogą być fajne fajne, ale dopiero kiedy poświęcicie sobie więcej czasu, możecie wejść na level wyżej. Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że gra wstępna zaczyna się na długo przed tym jak wylądujecie w łóżku. Zaczyna się od pierwszego dotyku, czy wypitej lampki wina. Zawsze powtarzam, że mogę dawać Ci pewne wskazówki, ale i tak musisz je dostosować do siebie, ponieważ każdy jest inny. Na różne kobiety też działają trochę inne rzeczy. Spróbuj jednak zrobić tak:

Zanim kobieta przyjedzie do domu, wyślij jej smsa o treści mam na Ciebie ochotę jak nigdy. Wiadomość możesz oczywiście dostosować pod siebie. Chodzi mi bardziej, żeby kobieta zaczęła myśleć o tym smsie. Kup wino, zrób jakąś fajną atmosferę w mieszkaniu. Kiedy będziecie pić wino, wstań, podejdź do niej i zacznij robić jej delikatny masaż, całuj ją po szyi i gładź po włosach. Dopiero po chwili zabierz ją do sypialni i zacznij delikatnie pieścić. Nawet kiedy będziecie już w łóżku, nie zabieraj się od razu do rzeczy. Nie spiesz się. Czas gra tutaj dosyć istotną rolę.

To jest tylko jeden ze scenariuszy, a takich możesz wymyślić na prawdę dużo. Różnie dobrze Twoja kobieta może Ci zrobić masaż nuru, albo wystawić striptiz. Pamiętaj, że seks, to także zabawa, więc bawcie się dobrze 🙂 .

Użyj wszystkich zmysłów

Jednym z filarów tantry jest używanie wszystkich zmysłów podczas seksu. Zauważ, że większość par instynktownie stara się wprowadzać ten element, ale jeśli do tematu podejdziemy świadomie – efekt będzie dużo lepszy.

Słuch

Dużo osób włącza nastrojową muzykę (zazwyczaj romantyczną) i jest to całkiem dobre podejście. Zwróć jednak uwagę, że muzyka nadaje charakter i rytm całego seksu. Jeśli na YouTube wpiszesz tantra music, to znajdziesz wiele nagrań z typową muzyką do tantry, która nadaje stosunkowi nieco inny wymiar – typowy dla tantry wymiar duchowy. Zdaję sobie jednak sprawę, że w naszym kręgu kulturowym, i bez odpowiedniego wprowadzenia nie będzie to dobre wyjście. W mojej ocenie dobór muzyki powinien być podyktowany nie tylko waszymi preferencjami, ale także tym w jaki sposób chcecie się kochać. Wspomniana wcześniej muzyka do tantry, będzie idealna do seksu tantrycznego w bardziej tradycyjnej (klasycznej) formie, smooth jazz nada się do seksu klasycznego, o ile taka muzyka Wam odpowiada i nie rozprasza Was, a GarbageMARUV, czy Yes Boss nadają się do BDSM. Idąc dalej, można się pokusić o stworzenie listy utworów, które odpowiadają konkretnym fazom seksu, co swojego czasu też zrobiłem.

Muzyka to jednak nie wszystko. Jakiś czas temu wielką popularnością cieszyły się nagrania ASMR. Zauważ, jakie odczucia w Tobie wywołują takie nagrania. Cała popularność tych nagrań wzięła się stąd, że odbiorca, czuje jakby ta dziewczyna szeptała mu coś do ucha. Daje poczucie intymności. Przypomnij sobie, kiedy ostatni raz kobieta szeptała Ci coś do ucha. Jak się wtedy czułeś? Kobiety czują dokładnie to samo. Można więc szeptanie do ucha włączyć do swojej repertuaru, jeśli chcesz mieć lepszy seks.:).

Wzrok

Mężczyznom w większości wystarcza widok nagiej kobiety, i ewentualnie nastrojowe oświetlenie. W tantrze cała scenografia odgrywa znaczącą rolę. Jeśli kiedyś oglądałeś jakieś programy o tantrze, to z pewnością zwróciłeś uwagę na specyficzną symbolikę, z której chyba najbardziej znane są Yantras. Używanie ich nadaje seksowi tantrycznemu wymiar boski, ale ich działanie jest opiera się bardziej na sugestii i stworzeniu odpowiedniej otoczki. Można to porównać do używania kadzideł, dzwonków, czy odprawianie pewnych rytuałów w Kościele Katolickim. Osobiście nie jestem zwolennikiem praktykowania tantry tradycyjnej. Żyjemy w innym kręgu kulturowym i nie mamy tych samych odniesień.

Nie oznacza to jednak, że zmysł wzroku w seksie jest dla nas mniej istotny. Po prostu należy się skupić na nieco innych elementach, np. na oświetleniu. Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie światło może stworzyć niesamowity klimat. Jedna, świecąca się lampa w pokoju, czy świeca, będą ok, ale zawsze można poeksperymentować. Możesz kupić jakąś mniej standardową lampkę, możesz też użyć ledów. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia

Warto też wspomnieć o kolorach, które odgrywają ważną rolę w naszym postrzeganiu rzeczywistości. Kolor czerwony, bordowy, czy fioletowy, działają bardzo pobudzająco, podczas gdy kolor zielony, czy niebieski – uspokajająco. Warto więc przemyśleć na jaki seks mamy ochotę. Co wybierzesz – spokojny i romantyczny, czy dziki i nieokrzesany. Tylko gdzie możesz użyć tych kolorów? Możesz użyć jako element dekoracji pokoju, np. jeśli używasz ledów, to możesz ustawić odpowiedni kolor, możesz też umieścić w pokoju jakieś przedmioty w odpowiednich kolorach.

Gdyby ktoś się zastanawiał co to jest Yantra, to pokazuję to na poniższym zdjęciu.

Smak

Jeżeli dotarłeś do tego etapu, to prawdopodobnie zastanawiasz się, w jaki sposób smak może wpływać na jakość doświadczenia seksualnego. Jak już wcześniej wspomniałem, intymność zaczyna się jeszcze przed zdjęciem ubrań. Gra wstępna, która może mieć formę nawet wspólnej kolacji, stanowi kluczowy element w kreowaniu odpowiedniej atmosfery przed aktem miłosnym. Zakup dobrej butelki wina, przygotowanie lekkiego i smacznego posiłku (zwłaszcza z dodatkiem afrodyzjaków) – to wszystko przyczynia się do budowania odpowiedniego nastroju. Nie ma przeszkód, aby przenieść wino do sypialni lub cieszyć się owocami podczas wspólnego czasu.

Węch

Możesz korzystać z tradycyjnych kadzideł (unikając jednak tych tanich, nieprzyjemnie pachnących z targu), ale również warto rozważyć użycie świec zapachowych. Osobiście nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, więc moższesz szukać informacji na ten tamat, np. na grupach na FaceBooku. Dodatkowo, polecam eksperymentowanie z zmysłowymi perfumami. Spośród moich ulubionych należy wymienić takie marki jak Carolina Herrera CH Men Privé, Armani Acqua di Giò Profumo, oraz wiele perfum od Montale, takich jak Red Vetiver, Wood & Spices czy Intense Cafe. Ważne jest znalezienie perfum, które pasują do twojej osobowości i wywołują pożądanie u twojej partnerki. Zalecam również zapytanie jej, które perfumy najbardziej jej się podobają. Warto razem odwiedzić perfumerię, aby wspólnie przetestować różne zapachy, a następnie dokonać zakupów online, gdzie ceny są zazwyczaj bardziej korzystne, lub zamówić próbki, aby móc dokładniej ocenić aromat przed pełnym zakupem.

Wydłuż stosunek

Mężczyzna może dojść w kilka minut, ale kobieta potrzebuje więcej czasu. Napisałem artykuł o kontroli wytrysku, więc nie będę się powtarzać. Absolutnie odradzam stosowanie prezerwatyw i innych środków na opóźnianie wytrysku. Zawierają one środek znieczulający, który powoduje, że odczuwasz mniej i dzięki temu jesteś w stanie dłużej wytrzymać, jednak sporo tracisz z samej przyjemności z seksu.

Pomimo, że opisane przeze mnie metody działają świetnie, to rozumiem, że potrzeba czasu na trening, a możesz chcieć już dzisiaj uprawiać seks nieco dłużej. Na pewno kiedyś napiszę artykuł na ten temat. Teraz nadmienię tylko, że ogromną rolę odgrywają tutaj pozycje seksualne, oraz rodzaj ruchów jakie wykonujesz. Przykładowo – najszybciej dojdziesz w pozycjach, w których wykonujesz szybkie i głębokie pchnięcia. Możesz je zastąpić krótkimi pchnięciami, albo kołysaniem bioder. W praktyce wygląda to tak, że wchodzisz w kobietę na pewną głębokość i zamiast wykonywać pchnięcia w przód i do tyłu, zaczynasz kręcić biodrami jak tancerz na scenie. Nie tylko zaskoczysz w ten sposób kobietę, ale także wytrzymasz dłużej.

Polecam też wybierać pozycje, w których Ty kontrolujesz stosunek. Pozycje takie, jak np. pozycja na jeźdźca oddają całą kontrolę kobiecie i może się okazać, że albo wytrzymasz długo, albo dojdziesz bardzo szybko. Wszystko zależy od umiejętności kobiety.

Rozmawiajcie otwarcie o seksie

Tylko tyle, i aż tyle. Wiele par ma niestety problem z komunikacją w związku. Możesz otwarcie zapytać się, jakie są jej najbardziej skryte fantazje i spróbujcie je zrealizować. Następnym razem to ona zrealizuje Twoje. Jeśli nie wiesz co tak na prawdę lubi Twoja kobieta, to nie będziesz w stanie jej nigdy w 100% zaspokoić (spokojnie, to działa w obie strony). Jeśli uważasz, że kobieta mogłaby poprawić technikę, np. blowjoba, to jej o tym powiedz.

Rozmowy o seksie mają jeszcze jedną ważną, jeśli nie ważniejszą rolę – sprawiają, że stajecie się sobie bliżsi i bardziej sobie ufacie, a to przekłada się nie tylko na lepszy seks, ale też na lepszy związek.

Zmień miejsce

Jeśli do tej pory uprawialiście seks tylko w łóżku, to możecie spróbować w takich miejscach jak:

  • las
  • prysznic\wanna
  • kuchnia
  • samochód

Zmień formę

Jeśli do tej pory uprawialiście seks po bożemu, to możecie spróbować BDSM, zabierz ją gdzieś i zróbcie razem coś szalonego. Stagnacja jest anty-atrakcyjna i powinieneś jej unikać.

Dodaj komentarz